Tasarımcı taklitleri replika saat telefon hangisi

Date:2016/12/21 Click:2701
Home >>

Saatinizi bir süre takmadıysanız, saati ayarlamadan önce lütfen hareketi manuel olarak kurunuz. Vidalı kurma kolunu [0] konumuna çevirin, ardından kurma kolunu saat yönünde 20 ila 30 kez çevirin.

Saatin içindeki büyük hareket, değişken bir atalet denge çarkı ile donatılmış bir uçan tourbillon tarafından ayarlanır. tr.buywatches.is Otomatik kurma mekanizmalı zemberek, saate 100 saatlik güç rezervi (işaretçi tipi güç rezervi replika saat göstergesi) sağlar. Kadranda açıkça görülebilen kronograf işlevi, sütun çarkını başlatabilen bir düğme ile çalıştırılır; Ayrıca saatin 30 dakikalık anlık kadranı da bulunuyor.

Overseas Chronograph Serisi, siyah kadran ve paslanmaz çelik kasaya sahiptir. Kadranda üç gümüş kadran bulunmaktadır. Siyah beyaz 'Panda' görsel tasarımı, zamanlama İsviçre yapımı replika saatler işlevi talimatlarının okunabilirliğini vurgular. Kronograf, yaklaşık 52 saatlik güç rezervine ve 150 metre su geçirmezliğe sahip 5200 otomatik Christopher Ward Replika kurmalı mekanizma ile donatılmıştır. Şeffaf safir kristal arka kapak sayesinde rüzgar Hermes Replika gülü pusula grubu ile süslenmiş 22K altın salınımlı ağırlığa hayran kalacaksınız. Paslanmaz çelik bileziğin yanı sıra kronograf, kadran rengine uygun iki siyah Mississippi timsah sahte rolex vs gerçek derisi kayış ve siyah kauçuk kayışlarla eşleştirilmiştir.

Saat, otomatik kurmalı mekanik bir mekanizma ile donatılmıştır ve yaklaşık 46 saatlik güç rezervine sahiptir. 4: 30'daki küçük pencere, hızlı bir şekilde ayarlanabilen takvimi de görüntüleyebilir. Yeni Tudor Xunqi kronograf, beyaz dikişli mat siyah deri kayış ile donatılmıştır ve teknik özelliklerini ve spor canlılığını vurgulamak için mat Satılık sahte rolexler siyah kauçuk kayış da mevcuttur.

 replika saat

Profesyonel golfçü Ernie Els ile işbirliği satış için sahte rolex yaptıktan sonra Breitling, 'Els for Otizm' Breitling'in sınırlı sayıda üretilen kronograf saatini üretmek için Hall of Fame golfçü ile işbirliği yaptı Otizm ayına saygı gösterin. Saat satış gelirlerinin% 20'si, erkekler için sahte elmas saatler misyonu genç otistik bireylere ve ailelere yardım etmek olan Els Vakfı'na bağışlanacak.

kopya saatler rolex

Chopard Replika

Chopard LUC XPS 1860 saat replika saat asil ve zariftir ve dikkat çekicidir. Chopard replika saat saat fabrikası tarafından 20 yıl önce LUC serisinin yaratılışını anıyor: LUC 1860 en iyi kopya izleme sitesi saat. Kadran el guilloche ile dekore edilmiştir ve son derece ince kasa, modern performansın klasik bir başyapıtıdır. Chopard'ın ilk bileşik mekanizması 96.01-L, zarif ve ince şekilleri ve sade güzelliği birleştirir. Hassas tasarım ve hassas performans, onu günlük kullanım saatleri ve modern zarif beyefendiler için olmazsa olmaz haline getirir.

Hareketin alt plakası, 5. replika saat sınıf titanyum alaşımından yapılmıştır. 5. Sınıf titanyum alaşımı, dişli şanzıman Perrelet Replika sisteminin kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlayan biyolojik olarak uyumlu, paslanmaya karşı oldukça dirençli ve son derece güçlü bir alaşımdır. Beşinci sınıf titanyum alaşımı% 90 titanyum,% 6 alüminyum ve% 4 vanadyum içerir. Bu bileşenlerin kombinasyonu, alaşımın mekanik özelliklerini İsviçre hareketi kopya saatler büyük ölçüde geliştirir, bu nedenle beşinci sınıf titanyum alaşımı genellikle replika saat havacılık, replika saat havacılık ve otomotiv endüstrilerinde kullanılır. . Aşırı bir ağırlık / direnç oranı elde etmek için RM50-02 hareketli alt plaka da işlenmiştir.

Benzersiz Lange geniş takvim ekranının altında, sol ve sağ tarafta günü ve ayı görüntülemek için küçük pencereler vardır. Bu düzenleme takvim görüntüsünü netleştirir. Sonsuz takvim cihazı, tüm yılın farklı günlerini Panerai Replika ve artık yılın her ayını doğru şekilde görüntüleyebilen mekanik bir program tarafından ayarlanır. 2100'e kadar herhangi bir ayarlama gerekmez.

'Daha fazla Jaeger-LeCoultre tüketicisinin saat meraklıları haline geldiğini gördük, bu da saat pazarının olgunlaşmaya devam ettiğini kanıtlıyor ve Jaeger-LeCoultre doğal olarak ürün replika saat geliştirme politikasını değiştirecek.' Jaeger-LeCoultre ABD Başkanı Zhang Kai, Finansal Yönetim Haftalık muhabir dedi.

Aşağıdaki editör herkese 3.000 yuan İsviçre kopyaları saatler fiyatına sahip bir Citizen NP4020-01EB sahte vs gerçek rolex saati önerecek ve mekanik saatin bu kadar uygun maliyetli olup olmadığını görecek.

Prev Next
Related Post:

$125.19 In stock
Rated 4.91/5 based on customer reviews

Leave a Reply

    

   

 

 

©2000-2021. All Rights Reserved.